no-img
پارس یونی

عملکرد زیرلایهMac در استاندارد Zigbee - پارس یونی


پارس یونی
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

DOC
عملکرد زیرلایهMac در استاندارد Zigbee
امتیاز 2.67 ( 6 رای )عملکرد زیرلایهMac در استاندارد Zigbee">
doc
۱۹ فروردین ۱۳۹۶
۲,۰۰۰ تومان
۲,۰۰۰ تومان – خرید
40صفحه

عملکرد زیرلایهMac در استاندارد Zigbee


در شبکه های کامپیوتری اولیه سخت افزار از اهمیت ویژ ه ای برخوردار بود ، و به نرم افزار فقط به عنوان چیزی که باید بعدا به آن فکر می شد ، نگاه می کردند . اما این راهبرد ، دیگر کارایی ندارد . امروزه نرم افزار شبکه بسیار ساخت یافته است . 

 

برای کاهش پیچیدگی های طراحی ، اغلب شبکه ها به صورت مجموعه ای از چند شبکه یا سطح که هر کدام روی دیگری قرار می گیرند ، طراحی می شوند . تعداد لایه ها ، نام هر لایه ، محتوای آن  و کاری که هر لایه انجام می دهد ، از شبکه های به شبکه دیگر متفاوت است . وظیفه ای هر لایه ارائه سرویسهای خاص به لایه های بالاتر ی ، و پنهان کردن جزئیات کار از دید آنهاست . در این مفهوم هر لایه یک ماشین مجازی است که سرویسهای خاصی را در اختیار لایه های بالاتر می گذارد .

این یکی از مفاهیم آشنا و کلیدی در کلیه علوم کامپیوتری است ، که با نامهای از قبیل پنهان سازی اطلاعات ، انواع داده ای تجریدی ، جاسازی کردن داده ها و برنامه نویسی شئ گرا شناخته می شود . ایده اصلی این است که یک قطعه نر افزار یا سخت افزار سرویسی را به کاربران خود عرضه کند ، ولی جزئیات کار از قبیل حالت داخلی و الگوریتم به کار رفته را از آنها مخفی نگه دارد .برچسب‌ها :

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *