داستان موفقیت

بزرگترین نقطه عطف زندگی من:
انتخاب شگفت انگیزی.

من یک چیز در مورد آموزش آنلاین یاد گرفتم این است افراد با انگیزه بالا همیشه راهی برای مقابله با چالش به خلاقانه ترین و انعطاف پذیرترین روش پیدا کنید.

در مکس کوچ ، ما خود را به جای فراگیران قرار می دهیم تا بفهمیم آنها چه می خواهند و به چه چیزهایی نیاز دارند ، گزینه های مفیدی برای آموزش آنها ایجاد می کنیم و آنها را به سمت نسخه بهتر خود راهنمایی می کنیم. ما کار سختی را انجام می دهیم تا راه های آموزش عالی نوآورانه را با شرایط تحویل پیشرفته هموار کنیم.

از دانش آموزان دبیرستان ، دانش آموزان مقطع ارشد ، فارغ التحصیلان یا فراگیران تحصیلات تکمیلی ، زبان آموزان از هر سطح می توانند به راحتی یک برنامه آنلاین مناسب برای خود پیدا کنند. اکنون گذراندن دوره آنلاین برای ارتقا the درجه ، حرفه ای شدن در کار یا دنبال کار بهتر با گواهینامه معتبر از گذشته آسان تر است. MaxCoach طیف گسترده ای از گزینه های آنلاین را برای دانشجویان در سراسر جهان ارائه می دهد.

faq-image
faq-image

دلایل انتخاب زبان آموزان برای یادگیری از راه دور (آموزش الکترونیکی) به جای روش سنتی چیست؟

انعطاف پذیری - کار ، خانواده ، مدرک تحصیلی - همه اینها ممکن است.

راحتی - در برنامه زمانی خود مطالعه کنید ، هیچ برنامه رفت و آمد و برنامه ای قابل انباشت منجر به دریافت گواهینامه و درجه نمی شود.

روش اثبات شده - بیش از 5 میلیون دانش آموز هر سال یک یا چند دوره آموزش از راه دور می گذرانند.

روش اثبات شده - بیش از 5 میلیون دانش آموز هر سال یک یا چند دوره آموزش از راه دور می گذرانند

روابط جدید و فرصت های شبکه ای - در کنار دانشجویانی که سطوح مختلفی از تجربه و دیدگاه را ارائه می دهند ، بیاموزید. دانش آموزان از تمام گوشه و کنار جهان ثبت نام می کنند و در یک فضای غنی کلاس درس شرکت می کنند.

وقتی پیش قدم می شوم کدام نوع فرصت برای من ایجاد می شود؟

پیشرفت شغلی و فرصت های کارآفرینی - با داشتن مدارک و مدارک اضافی حرفه خود را پیش ببرید..

دوره های اخیر