حریم خصوصی

purchase guide

این سیاست حفظ حریم خصوصی برای هر کسی که مربوط به ثبت نام و مشارکت دوره در مرکز آموزشی دوره آنلاین مکس کوچ باشد اعمال می شود.

در دسترس بودن وب سایت

برای خرید هر دوره یا عضویت در مرکز ما ، مشتریان / فراگیران ابتدا باید با ارائه اطلاعات زیر با یک حساب شخصی ثبت نام کنند:

 1. عضو تشخیص می دهد که ترافیک داده ها از طریق اینترنت ممکن است باعث تأخیر شود
  در هنگام بارگیری اطلاعات از وب سایت و بر این اساس ، شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال تاخیرهای معمول در استفاده از اینترنت نخواهد داشت.
 2. علاوه بر این ، عضو تأیید می کند و می پذیرد که وب سایت به دلیل چنین تأخیرهایی یا تأخیرهای ناشی از به روزرسانی ، اصلاح یا نگهداری استاندارد وب سایت از طرف شرکت ، به طور مداوم و بیست و چهار ساعته در دسترس نخواهد بود..

حقوق مالکیت معنوی

 1. دوره آنلاین متعلق به شرکت است و توسط کپی رایت ، مارک تجاری ، حق ثبت اختراع ، اسرار تجاری و سایر دارایی های معنوی یا قوانین حقوق مالکیت آمریکایی و بین المللی محافظت می شود.
 2. هیچ حق ، عنوان یا علاقه ای به دوره آنلاین یا هر بخشی از آن به هیچ عضو منتقل نمی شود ، و کلیه حقوقی که به طور صریح در آن اعطا نشده است ، توسط شرکت محفوظ است.
 3. نام شرکت ، آرم شرکت و کلیه نام های مرتبط ، آرم ، نام محصول و خدمات ، طرح ها
  و شعارها ، علائم تجاری شرکت هستند. عضو ممکن است از چنین علائمی استفاده نکند
  بدون اجازه کتبی قبلی شرکت.

تعهدات شرکت

این شرکت از تلاش های تجاری معقولانه ای برای ایجاد امکان دسترسی به دوره آنلاین استفاده خواهد كرد ، مگر در موارد تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده و تعمیرات مورد نیاز ، و به غیر از هرگونه وقفه به دلایلی كه خارج از كنترل منطقی باشد ، یا توسط شركت قابل پیش بینی نیست..

قانون و مکان حاکم

 1. این شرایط خدمات توسط قوانین ایالات متحده آمریکا تفسیر و اداره می شود.
 2. اگر هر یک از مفاد ، به طور کامل یا جزئی از قرارداد ، نامعتبر یا غیرقابل اجرا باشد ، این به اعتبار بقیه اعتبارات آن نخواهد بود.

تاریخ اجرا: 1399/11/1