استاد جی کوئری در یک دوره کوتاه مدت

15 هفته
6 درس ها
49 دانش آموز

توضیحات دوره

هدف از این دوره این است که شما ، شما توسعه دهنده جلوی زیبا ، از شخصی با دانش jQuery یا جاوا اسکریپت بسیار کم یا بدون نیاز به شما و کسی که با کار و نوشتن jQuery و JavaScript کاملا راحت است.

دوره های دیگری نیز وجود دارد ، این دوره مربوط به من است. ما در این راه اشتباه خواهیم کرد. ما آنها را برطرف خواهیم کرد. ما در مورد تئوری صحبت خواهیم کرد. ما چیزهای واقعی و واقعی خواهیم ساخت.

jQuery در محبوبیت و همه گیر بودن خود در وب هیولا است. این کار همه کارها را انجام نمی دهد ، اما آنچه انجام می دهد بسیار خوب انجام می شود و همین باعث می شود تقریباً در مجموعه ابزارهای اصلی وب سایت ها باشد.

در کل موارد "DOM" عالی است - انتخاب و دستکاری عناصر موجود در صفحه. در مدیریت رویدادها عالی است. این یک API خوب برای انواع مختلف دارد - ایده "زنجیر زدن" بسیار خوب است. به آژاکس کمک فوق العاده ای می کند. این به انیمیشن کمک می کند. دنیای پلاگین های اطراف آن گسترده است. در حالی که همه این کارها را انجام می دهید ، شاید جذاب ترین ویژگی این است که مشکلات مرورگر متقابل را برای شما حل می کند.

ما در این دوره در مورد همه اینها صحبت خواهیم کرد.

profile
مگی استریکلند
/آموزش دهنده حرفه ای

مگی یک مربی درخشان است که زندگی اش صرف علوم کامپیوتر و عشق به طبیعت شد. او که زن بود ، با موانع زیادی روبرو شد و توسط خانواده ممنوع الکار شد. او با روحیه واقعی و هدیه ای با استعداد توانست موفق شود و برای دیگران الگویی باشد.

نظرات

میانگین امتیازات

4.50
(2 امتیاز)

رتبه بندی دقیق

1
1
0
0
0
 • author

  ادنا واتسون

  تمام نیازهای من را بپوشانید
  این دوره مواردی را که می خواهیم تغییر دهیم مشخص می کند و سپس کارهایی را که باید برای ایجاد نتیجه مطلوب انجام شود ، مشخص می کند. این دوره به من کمک کرد تا به روشنی مشکلات را تعریف کنم و طیف گسترده تری از راه حل های با کیفیت را ایجاد کنم. از تحلیل ساختارهای بیشتر گزینه هایی که منجر به تصمیم گیری بهتر می شوند پشتیبانی کنید.
 • author

  اوون مسیح

  جذاب و سرگرم کننده
  این دوره مواردی را که می خواهیم تغییر دهیم مشخص می کند و سپس کارهایی را که باید برای ایجاد نتیجه مطلوب انجام شود ، مشخص می کند. این دوره به من کمک کرد تا به روشنی مشکلات را تعریف کنم و طیف گسترده تری از راه حل های با کیفیت را ایجاد کنم. از تحلیل ساختارهای بیشتر گزینه هایی که منجر به تصمیم گیری بهتر می شوند پشتیبانی کنید